Skip to content
Home » Naujienos » Startuoja Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotės

Startuoja Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotės

2023 m. lapkričio 9 d. Kretingos sporto centre startuoja Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotės suaugusiesiems. Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotės vyksta pagrindiniame Vandens ir pirčių erdvės baseine. Treniruojantis vandenyje apkrova tenka visam žmogaus kūnui, bendra savijauta kur kas geresnė, nei atliekant aerobikos pratimus sporto salėje, kadangi nėra taip stipriai jaučiamas raumenų skausmas.

Kviečiame atvykti į Kretingos sporto centro Vandens ir pirčių erdvę ir išbandyti Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotes!

Aqua aerobikos treniruotės antradieniais ir ketvirtadieniais 12.00 val.

Aqua aerobika – vienas geriausių būdų pagerinti organizmo tonusą ir savijautą. Treniruotėse gali dalyvauti įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonės. Atliekami pratimai ne tik stiprina raumenis, stangrina kūną, mažina celiulitą ir didina odos elastingumą, bet ir padeda kovoti su psichologinėmis problemomis: nuovargiu, bloga nuotaika ar nemiga.

Aqua fit treniruotės antradieniais ir ketvirtadieniais 19.30 val.

Aqua fit treniruočių metu gerinama sportuojančio asmens savijauta, širdies, kraujagyslių sistemos veikla, bendras organizmo tonusas. Vandens aerobikos treniruotės suteikia naudą visiems kūno raumenims, kadangi užsiėmimo metu dirba visi kūno raumenys – ypatingai stiprinami šlaunų, klubų, pilvo ir sėdmenų raumenys, pagreitėja medžiagų apykaita. Reguliariai treniruojantis yra stiprinama imuninė sistema, aktyvinamas širdies darbas, gerinama kraujotaka ir medžiagų apykaita, gerėja deguonies įsisavinimas, didėja plaučių tūris.

Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotės veda profesionali trenerė Irina Girman-Šlimienė.

Treniruotė trunka 45 minutes. Į treniruotes rekomenduojame atsinešti: plaukimo kostiumėlį (vientisas) / glaudes, gumines šlepetes, turintiems ilgus plaukus – kepurėlę, asmens higienos priemones.

Grupinėse Aqua aerobikos ir Aqua fit treniruotėse gali dalyvauti visi Kretingos sporto centro Vandens ir pirčių erdvės lankytojai, kurie tuo metu yra įsigiję vienkartinį apsilankymą ar abonementą. Valstybinių švenčių dienomis treniruotės nevyksta.

Kilus klausimams dėl plaukimo pamokų, susisiekite tel. +370 669 11 879 arba el. paštu info@kretingasc.lt