Skip to content
Home » Naujienos » Kretingos sporto centre – pirmosios plaukimo varžybos ir trys dešimtys plaukimo entuziastų

Kretingos sporto centre – pirmosios plaukimo varžybos ir trys dešimtys plaukimo entuziastų

Kretingos sporto centro 25 metrų ilgio plaukimo baseine sekmadienį surengtos plaukimo varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į Kretingos sporto centro Vandens ir pirčių erdvę sugužėjo daugiau kaip trys dešimtys plaukikų, norinčių išbandyti jėgas plaukimo rungtyse.

Profesionalūs plaukikai ir plaukimo entuziastai varžėsi 25 ir 50 metrų plaukimo varžybose bei  komandinėse estafetėse. Anot renginio organizatoriaus Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialisto Eriko Žiubrio, pirmosios plaukimo varžybos Kretingos sporto centre įgyvendintos sėkmingai, tikimasi šią tradiciją pratęsi ir kitais metais.

Varžybų rezultatai

Vyrų 50 metrų plaukimo rungtyje (18–45 amžiaus grupėje) nugalėtoju tapo Edvinas Česnakas, antrąją vietą užėmė Mantas Elzbergas, o trečiąją pelnė Vytautas Baltmiškis. Moterų šios rungties varžybose nugalėtoja tapo Evelina Diržiuvienė. Antroji distanciją įveikė Monika Poškienė, o trečią vietą užėmė Oksana Omelčenko.

25 metrų rungtyje (18–45 amžiaus grupėje) tarp vyrų geriausiai pasirodė taip pat Edvinas Česnakas,  aplenkęs Mantą Elzbergą ir Martyną Meiliulį. Tos pačios rungties moterų prizininkėmis tapo dalyvė taip pat Evelina Diržiuvienė, Monika Poškienė ir Oksana Omelčenko.

Vyrų 50 metrų plaukimo rungtyje (46 ir vyresn. amžiaus grupėje) nugalėtoju tapo Gediminas Raudonis, antrąją vietą iškovojo Romualdas Jucaitis, o trečiąją pelnė Steponas Baltuonis. Moterų šios rungties varžybose nugalėtoja tapo Fausta Jucaitienė, sidabro medalis atiteko  Ilonai Songailienei, o bronzos medaliu pasidabino Vilma Plačakienė.

25 metrų rungtyje (46 ir vyresn. amžiaus grupėje) tarp vyrų pirmąją vietą iškovojo Gediminas Raudonis, antroji vieta atiteko Steponui Baltuoniui, o trečioji – Alvaidui Lukauskui. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Fausta Jucaitienė, antroji vieta  – Vilma Plačakienė, o trečiąją pelnė Lolita Zemlienė.

Komandinių plaukimo varžybų nugalėtojais tapo komanda, kuriai atstovavo Monika Poškienė, Evelina Diržiuvienė ir Mantas Elzbergas. Antroją vietą pelnė Oksana Omelčenko, Ilona Songailienė ir Edvinas Česnakas, trečiąją – Vilma Plačakienė, Vytautas Baltmiškis ir Marius Staponkus.

Plaukimo varžybų rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti  taurėmis,  medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais, kuriuos sportininkams įteikė Kretingos rajono savivaldybės vicemerė Vaida Jakumienė.

Sveikiname nugalėtojus!